-10% попуст на комплет спална соба

- 10%
remaining time: 97 days, 0:17:30
You get:

Брачен кревет, шкаф и шминкерница со фиоки на 10% попуст. Цената на целиот комплет изнесува 2,700 евра, цената со попуст изнесува 2,430 евра

Conditions:
  • Преземањето на купонот е бесплатно
  • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот.
  • Купонот може да се искористи до 31.05.2017
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Share:
For the company:
Map

Abi Mobel

Parking6 days a weekAirconditionedDelivery

  • Address : Ilindenska b.b.
  • Place: Tetovo
  • Distance: ≈7818 км

  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 18:00
    Sat from 08:00 to 14:00

Log In to Golden Pages

Logged in users use services like discount coupons, contact businesses, list favorite places, comments, ratings ...

Username:Password:


New user? | Forgot password? | Cancel