-10% попуст на комплет спална соба

- 10%
преостанато време: 95 дена, 18:54:54
Добивате:

Брачен кревет, шкаф и шминкерница со фиоки на 10% попуст. Цената на целиот комплет изнесува 2,700 евра, цената со попуст изнесува 2,430 евра

Услови:
  • Преземањето на купонот е бесплатно
  • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот.
  • Купонот може да се искористи до 31.05.2017
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Споделете:
За компанија:
Мапа

Аби Мобел

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаКлиматизираноДостава

  • Адреса: Илинденска б.б.
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7818 км

  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 18:00
    Саб од 08:00 до 14:00

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи