Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Shoqata kulturore
 • Organizata joqeveritare
 • Shoqata
 • Muzikë - menaxhment dhe promocion muzikorë
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Shoqata kulturore në Shkup

Asocijacija na filmski profesionalci na Makedonija - AFPM


 • Adresa: Risto Ravanovski 6
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Blesok


 • Adresa: Nikolla Trimpare 18-2/8
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Haemus


 • Adresa: Bul.Jane Sandanski 109-1/37
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7428 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Jadro - Shoqata e pavarur e kultures


 • Adresa: Allbert Ajnshtajn 2
 • Vendi: Shkup

Kategoritë:

shoqata kulturore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Plamenka Trajkovska kompozime të vogla klasikePlamenka Trajkovska është muziciente violiniste akademike me përvojë shumëvjeçare, në realizimin e programeve muzikore, të dedikuar për koncerte, ivente, dasma dhe ahengje familjare, promocione, mbrëmje dhe koktele oficiale.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/3ec56ae838043cfc41c392d60a9c3e29.jpg?t=true&w=300&h=300

Qendra Maqedonase për Fotografi


 • Adresa: Jordan Mijallkov 18 (Zhelezniçka)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Qendra e Maqedonisë për Kulturë dhe Zhvillim


 • Adresa: Gjorçe Petrov p.n.,k.p.11
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7420 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Qendra e pikturës për fëmijë


 • Adresa: Nikolla Rusinski 1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км

Kategoritë:

shoqata kulturore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rinia muzikore e Maqedonisë


 • Adresa: Kej Dimitar Vllahov 15
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shoqata e kompozitorëve Sokom


 • Adresa: Maksim Gorki 18
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Норвешкиот државен фонд за инвестиции кој воедно е и најголемиот инвестициски фонд во светот, а важи и за најстабилен изгуби неверојатни 1,33 трилиони норвешки ...
сите 33 | | | веќе видена

Интернационалната компанија “Мастеркард” ја објави својата посветеност да овозможи зголемување на ограничувањата за бесконтактно плаќање низ цела Европа. Овој ...
сите 7 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj