Пребарувањето е оптимизирано за Shkup

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Shoqata dhe lidhje studentore по градови

Prilep Shkup

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Shoqata dhe lidhje studentore

BEST


 • Adresa: Rugjer Boshkoviq p.n. (pranë fakultetit Ekonomik)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Fakulteti i Ndërtimtarisë


 • Adresa: Bul.Partizanski Odredi 24
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00

Lidhja e Studentëve të Fakultetit të Bujqësisë


 • Adresa: Aleksandri i Maqedonisë p.n. (Edvard Kardel)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км

Parlamenti Studentor-Fakulteti Juridik


 • Adresa: Bul.Goce Dellçev 9-b
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Mapa

– Монетарната политика е соодветна, а банкарскиот систем е здрав, потврдено е во Извештајот за Република Македонија за 2019 година, што го објави Извршниот ...
сите 36 | | | веќе видена

Од ноќеска на полноќ горивата ќе поевтинат за половина, односно за еден денар, соопшти Регулаторната комисија за енергетика и водни услуги.Од ноќеска на полноќ ...
сите 31 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj