Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Ohrid
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Electrical appliance - retailers
 • Footwear shops (shoe stores)
 • Gift shops
 • China, crystal & glassware - manufacturers & retail
 • Glass & glass products dealers
 • Air Conditioners & Air Conditioning
 • Handbags
 • Garden Tools Equipment & Machinery
 • Computers, Computer Equipment, Software & Hardware - Retail
 • Food Catering & Restaurant Equipment
 • Souvenires
 • Medical Equipment
 • Chainsaws-Motor
 • Lawnmowers
 • Telephones - Retail
 • Toy Stores
 • Audio - Video Equipment Dealers & Retail
 • Plastics & Plastic Products
 • Pumps & Pumping - Parts & Supplies
 • Distilled Spirits - Merchants
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Shops in Ohrid

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Advajzori


 • Address : bul.Turisticka b.b.
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7438 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 19:00 • Sat from 09:00 to 18:00 • Sun from 10:00 to 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Antilopa


 • Address : Sv.Kliment Ohridski b.b.
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7438 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 21:00 • Sun from 10:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Atva Home Center


 • Address : Dejan Vojvoda 2
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7438 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bebega


 • Address : Sv.Kliment Ohridski 37
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7438 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Biser Import


 • Address : Egejska 4
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7438 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ekstrim


 • Address : Bul.Makedonski Prosvetiteli 5
 • Place: Ohrid

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Elektro partner


 • Address : Dejan Vojvoda 10
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7438 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 10:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eurokol/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Galerija Fila


 • Address : Gradski pazar b.b.
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7438 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Han


 • Address : Goce Delcev 94
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7438 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

In-Ilioski


 • Address : Bul.Turisticka lam.2/A, lok.7
 • Place: Ohrid

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

La garage


 • Address : Makedonski Prosvetiteli b.b.
 • Place: Ohrid
 • Working Hours: Mon - Sun from 09:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mat star


 • Address : 7-mi Noemvri 21
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7438 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 10:00 to 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

O2x Ekstrim


 • Address : Goce Delcev 24
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7438 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 10:00 to 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Palladium mvs


 • Address : 7-mi Noemvri 1
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7438 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 09:00 to 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Paolo Boceli


 • Address : Kliment Ohridski 118
 • Place: Ohrid

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Од денеска престана да важи Уредбата со законска сила за примена на Законот за акцизите за време на вонредна состојба, со што повторно стапи во сила Законот за ...
сите 89 | | | веќе видена

Гувернерот на англиската Банка, Ендрју Бејли денеска истакна оти е малку веројатно дека постоечките криптовалути ќе потраат доволно долго за да служат како ...
сите 20 | | | веќе видена

Пролонгирање на роковите за поднесување на годишни сметки и финансиски извештаи преку законски измени на Законот за трговски друштва со цел подобрување на ...
сите 86 | | | веќе видена

Како член на Енергетската заедница, Северна Македонија има обврска да усогласи одредени национални закони за енергетика, клима и животна средина со ...
сите 24 | | | веќе видена

Депонентите на пропаднатата Еуростандард банка бараат Уставниот суд итно да решава по поднесената иницијатива од Адвокатското друштво „Кузмановски“ од 28 ...
сите 35 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel