Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Gevgelija
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Footwear shops (shoe stores)
 • Electrical appliance - retailers
 • Audio - video equipment dealers & retail
 • Air conditioners & air conditioning
 • Computers, computer equipment, software & hardware - retail
 • Electrical Appliance - Repairs
 • Plastics & Plastic Products
 • Heating Appliances
 • Fashion Accessories
 • Photographic Equipment & Supplies - Retail
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Shops in Gevgelija

Anatomik Shoes (Anatomik sus)


 • Address : 7-mi Noemvri b.b.
 • Place: Gevgelija
 • Distance: ≈7552 км
 • Working Hours: Mon - Tue , Wed , Fri from 08:30 to 20:00 • Thu , Sat from 08:30 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Astor


 • Address : Marsal Tito 106
 • Place: Gevgelija
 • Distance: ≈7553 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Astor


 • Address : 7-mi Noemvri 45
 • Place: Gevgelija
 • Distance: ≈7552 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bellmondo


 • Address : Kiril i Metodij 4
 • Place: Gevgelija

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Delikateks


 • Address : Sava Mihajlov b.b.
 • Place: Gevgelija
 • Distance: ≈7552 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Duki Daso


 • Address : Petar Musev 20
 • Place: Gevgelija
 • Distance: ≈7552 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 20:00 • Sat from 10:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dzivi


 • Address : Zeleznicka 8-a
 • Place: Gevgelija
 • Distance: ≈7553 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 20:30 • Sat from 08:30 to 17:00

Располагаме со стручен и искусен кадар, кој изработува идејни решенија како и со стручни екипи за монтажа кои секој проект го направат реалност според сите стандарди и технички прописи, по принципот клуч на рака.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1607693383_04.png?t=true&w=300&h=300

Falkon Technics (Falkon Tehniks)


 • Address : bul.Gevgelija b.b.
 • Place: Gevgelija
 • Distance: ≈7552 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 20:00 • Sat from 08:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Favorit


 • Address : Brand Petrusev b.b.
 • Place: Gevgelija
 • Distance: ≈7553 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:30 to 20:00 • Sat from 09:30 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mat Star


 • Address : 7-mi Noemvri 37
 • Place: Gevgelija
 • Distance: ≈7552 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Models Shoes


 • Address : Marsal Tito 152
 • Place: Gevgelija

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Paolo Boceli


 • Address : 7-mi Noemvri 37
 • Place: Gevgelija
 • Distance: ≈7552 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Projka


 • Address : Goce Delcev 34, s.Negorci
 • Place: Gevgelija

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Saro-company


 • Address : Slobodan Mitrov Danko 59
 • Place: Gevgelija
 • Distance: ≈7553 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Setek


 • Address : Sava Mihajlov 1
 • Place: Gevgelija
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 21:00 • Sat from 09:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Инвестиција од 70 милиони евра која предвидува 100 нови вработувања, ќе биде фотонапонската електрана во Осломеј од 100 мегавати за чија изградба денеска и ...
сите 29 | | | веќе видена

Министерството за економија ги известува граѓаните дека заклучно со денешниот ден 16 јуни (среда) се затвара јавниот повик за издавање на потврда-ваучер за ...
сите 62 | | | веќе видена

На вчера одржната редовна седница на Комитетот за оперативна монетарна политика на Народната банка, беа разгледани движењата на меѓународните и на домашните ...
сите 38 | | | веќе видена

На денешен ден, ТТК Банка АД Скопје се стекна со сертификатот „Фер финансиски услуги за потрошувачите“ што го доделува Организацијата на потрошувачите на ...
сите 19 | | | веќе видена

„Во вчерашната објава, вие оштетените штедачи ме обвинувате како соучесник во лошото работење на банката. Сакам да ви биде јасно, јас како акционер го именував ...
сите 19 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel