Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Struga
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Shopping centres
 • Shopping malls
Повеќе филтриПомалку филтри

Shopping centres по градови

Prilep Probistip Skopje Struga Tetovo

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Shopping centres

Palma Mall


 • Address : Skopski pat 8
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7394 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

City Mall (Trgovski Centar)


 • Address : Industriska zona b.b.
 • Place: Struga
 • Distance: ≈7425 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 20:00

Categories:

shopping centres

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Coma mаll Shopping center (Coma mol Trgovski centar)


 • Address : Marsal Tito b.b.
 • Place: Struga
 • Distance: ≈7426 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 20:00 • Sat from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gumno-Trejd


 • Address : Jordan Stojanov 5
 • Place: Probistip
 • Distance: ≈7475 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 20:00

Categories:

shopping centres

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Point Retail Park


 • Address : bul.Makedonskа Kosovska Brigada b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7423 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 22:00

Categories:

shopping centres

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Princ


 • Address : Ferid Murati 30
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7423 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 06:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Stefiko 07


 • Address : 11-ti Oktomvri b.b.
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7475 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 20:00 • Sat - Sun from 09:00 to 18:00

Categories:

shopping centres

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Пролонгирање на роковите за поднесување на годишни сметки и финансиски извештаи преку законски измени на Законот за трговски друштва со цел подобрување на ...
сите 67 | | | веќе видена

По објавата на Единствениот национален електронски регистер на прописи (ЕНЕР) за почеток на процесот за подготовка на закон за измена и дополнување на Законот ...
сите 34 | | | веќе видена

Од денеска престана да важи Уредбата со законска сила за примена на Законот за акцизите за време на вонредна состојба, со што повторно стапи во сила Законот за ...
сите 88 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска на својата фејсбук страница напиша дека поддршката на домашниот туризам и ваучерите „Дома си е дома“ дадоа одлични резултати за ...
сите 96 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel