Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Shirita vetëngjitëse
 • Letër dhe galanteri prej letre
 • Ambalazh për paketim
 • Etiketa - përpunim
 • Materiale dhe pajisje për zyrë
 • Ambalazh - Foli Plastike
 • Shërbime Shtypi
 • Shtypje - Materiale Dhe Pajisje Shtypi
 • Shirita Fiskalë
 • Reprografikë - Pajisje
 • Reklama - Materiale
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Shirita vetëngjitëse në Shkup

6 Maji


 • Adresa: Kole Nedellkovski 41
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10684 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

6 Maji


 • Adresa: Hristo Tatarçev (Sava Kovaçeviq) 69
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10687 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Akademi Packing Tapes Company


 • Adresa: Boca Ivanova 11
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10682 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Delta kompani/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Express Office


 • Adresa: Vasko Karangelleski 27/40
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10686 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00 • Sh nga 09:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mit-kom ofis


 • Adresa: 23 Tetori (Vladimir Komarov) 18-b
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10686 км
 • Orari i punës: Ha - Ma nga 08:00 deri më 17:00 • Mr - Pr nga 08:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pak King GK/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Papiroti group


 • Adresa: M.T.Golloganov (Ivo Lola Ribar) 132-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10683 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ponir/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Produktet plastike


 • Adresa: Razlloveçko Vostanie 2-5/3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10681 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Selloplast


 • Adresa: bul.Koço Racin p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10685 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sipak Pro/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Siti Trejd


 • Adresa: bul.ASNOM (AVNOJ) 4-1/2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10686 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tinex MixТинекс Микс како дел од Тинекс МТ, нуди прилагодени и специјално дизајнирани решенија за пакување. Со своето десетгодишно искуство во областа на пакувањето, како и со својот професионален тим, стои на располагање за да Ви го понуди најдоброто, најекономичното и естетски најприфатливото решение за безбеден транспорт на стоката од Вашиот магацин до посакуваната дестинација. Богатата референтна листа на која се наоѓаат најголем дел од компаниите од прехранбената, хемиската, фармацевтската, како и од индустријата за производство на вода и сокови во земјава, е потврда за квалитетот на понудените производи.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1653291578_92.png?t=true&w=300&h=300
Mapa

Инфлацијата расте речиси насекаде во 2022 година. Геополитичките тензии предизвикуваат високи трошоци за енергија, додека нарушувањата од страната на понудата ...
сите 87 | | | веќе видена

Регулаторната комисија за енергетика и водни услуги (РКЕ) посочува дека уште во месец април 2022 година ги има информирано Државниот пазарен инспекторат (ДПИ), ...
сите 232 | | | веќе видена

Energy Intelligence го отвори својот нов изложбен салон во Скопје, кој е направен како симулација на простор каде може целосно да се доживеат искуствата од ...
сите 4 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj