Shevi Otpad


 • Address : s.Slatino
 • Place: Tetovo


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  ЕСМ има гас за скопските топлани Исток и Запад уште само за утре. Државните електрани во вчерашниот кус допис потенцираа дека гас и средства има на располагање ...
  сите 54 | | | веќе видена

  Основните производи нема да поевтинат од 1-ви декември, тврди комората за енергетика. Струјата допрва ќе поскапува, а крајната цена ќе ја плати народот, велат ...
  сите 222 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel