Shërbimi Sanitar Mobil ShSM

Punojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: rr.1409 nr.9
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈10679 км
  • Lokacioni: Стаклара

  • Telefon 2: 02 2461117
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00
    Sh nga 08:00 deri më 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1419424834_24.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Dhënje me qera, servisim dhe mirëmbajtje të WC kabineve tolate të lëvizshme.

Dhënie me qira, servisim dhe mirëmbajtje e kabinave të toleteve të WC.
Brendi TOI TOI mbulon gamën e produkteve sipas standardeve europiane të prodhuesit tonë , firmës gjermane themeluese ADCO Internacional GMBH me qendër në Ratinger.

Brendi TOI TOI është i pranishëm në 64 vende në botë, Europë, Azi dhe SHBA, dhe në R. e Maqedonisë, nëpërmjet firmës simotër MSS, servil mobil sanitari SHPK Shkup.
TOI TOI ju ofron shërbim në transport, dhënie me qira dhe mirëmbajtje të produkteve:

-kabina toaleti të lëvizshme
-kontejner sanitar

Përveç asaj si përfaqësues ekskluziv i fabrikës HERAS ju ofrojmë shërbime për dhënie me qira dhe montim të:

-gardhe mbrojtëse në ndërtimtari
-gardhe mbrojtëse në trafik
-gardhe mbrojtëse e manifestimeve

TOI TOI prej 10 vitesh ju qëndron në disponim dhe me profesionalizëm i përmbush kërkesat tuaja
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Sewage Tank


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj