Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Kumanovë
 • Manastir
 • Tetovë
 • Prilep
 • Stip
 • Gostivar
 • Strumicë
 • Veles
 • Strugë
 • Ohër
 • Koçanë
 • Kavadar
 • Kërçovë
 • Gjevgjeli
 • Radovis
 • Shën Nikollë
 • Vinicë
 • Dibër
 • Mavrovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ordinanca shëndetsore - private
 • Ordinanca gjinekologjike
 • Klinika dhe qendra klinike
 • Laboratore biokimike
 • Spitale
 • Poliklinika
 • Ambulanca
 • Ordinanca Pediatrike
 • Ordinanca Stomatologjike (Dentistë)
 • Ordinanca Internistike
 • Ordinanca Kardiologjike
 • Ortopedi - Mjete Ndihmëse Ortopedike
 • Karroca Për Invalidë
 • Ordinanca Për Terapi Fizikale
 • Laboratore Diagnostike
 • Shtëpi Shëndeti Dhe Ente
 • Psikiatri - Ente Psikiatrike
 • Ordinanca Për Vesh, Hundë Dhe Fyt - Otorinolaringologji
 • Mjekësia E Punës
 • Neurologji
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Shëndetësi

Zdravje DS


 • Adresa: Mlladinska p.n.
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7969 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 20:00

Zdravje Medika


 • Adresa: Dimitar Turimanxhoski 7
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7856 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 20:00

Zdravje plus


 • Adresa: Mladinska 37
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7970 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 20:00

Zegin Medika


 • Adresa: Bul.Partizanski Odredi 25-1/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 17:00

Zem-Zem


 • Adresa: Sava Mihajllov 4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7856 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 21:00 • Sh nga 08:00 deri më 18:00 • D nga 09:00 deri më 14:00

Zeroski


 • Adresa: Trajko Tarcan lok.2
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7903 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 21:00 • Sh nga 08:00 deri më 13:00

Zhelezniçar


 • Adresa: Gradski zid bllok 4 ndërtesa 1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км

Zllatanovski


 • Adresa: Vera Jociq 12/3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7853 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00

Пауза: Пон-Пет 12-16ч

Zografski


 • Adresa: Arhiepiksop Mihaill 41 (Vlladimir Nazor)
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7894 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00
 • Пауза: Ha - Pr nga 12:00 deri më 16:00

dr. BozhoÇentoKategoritë:

poliklinika

Çonevska


 • Adresa: Justinian I 88 (Draçevska)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7862 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 20:00

Mapa

Околу 2.500 правни субјекти треба до 31 март да излезат на слободниот пазарна електрична енергија. Станува збор главно за јавни претпријатија во државна ...
сите 13 | | | веќе видена

Државата да се воздржи од зголемување на минималната плата за да не дојде до целосен колапс на текстилната индустрија. Наместо вештачкото зоголемување на ...
сите 28 | | | веќе видена

Увезената стока, привремено им била задржана. Изминатиов период, царинските службеници откриле повеќе обиди за криумчарење стока, при што се задржани облека, ...
сите 2 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj