Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Resnjë
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Shëndetësi në Resnjë

Ane Medika


 • Adresa: Mite Trpovski 19-a
 • Vendi: Resnjë
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 19:30 • Sh nga 08:00 deri më 13:00
 • Пауза: Ha - Pr nga 12:30 deri më 14:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Sadem/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dr. Magdalena Jovanovska


 • Adresa: Koço Racin p.n.
 • Vendi: Resnjë
 • Distanca: ≈7454 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dr. Proevska


 • Adresa: Koço Racin p.n.
 • Vendi: Resnjë
 • Distanca: ≈7454 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 20:00 • Sh nga 08:00 deri më 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dr.Asime


 • Adresa: f.Krani
 • Vendi: Resnjë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Enti për Rehabilitim


 • Adresa: Turisticka, Lagja Oteshevë
 • Vendi: Resnjë
 • Distanca: ≈7455 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

In Medika


 • Adresa: Koço Racin p.n.
 • Vendi: Resnjë
 • Distanca: ≈7454 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Од Занаетчиската комора со отворено писмо реагираат поради неисплатените сретства за финансиска помош за октомвриската плата. Во продолжение го пренесуваме ...
сите 27 | | | веќе видена

Во организација на Асоцијацијата на финансиски друштва на Северна Македонија, денеска се одржа презентација на резултатите од второто годишно истражување за ...
сите 22 | | | веќе видена

Директорот на Агенцијата за финансиска поддршка во земјоделството и руралниот развој, Николче Бабовски, заедно со заменик министерот за земјоделство, шумарство ...
сите 33 | | | веќе видена

Вицепремиерот задолжен за економски прашања, координација на економските ресори и инвестиции, Фатмир Битиќи, денеска беше во работна посета на Охрид во чии ...
сите 52 | | | веќе видена

Првата фотонапонска централа во земјата која истовремено произведува електрична енергија од сонцето и од одблесокот на светлината се инсталираше во Неготино од ...
сите 39 | | | веќе видена

Проблемот со долгите судски постапки и со наплатата на побарувањата поттикнува незадоволство кај бизнис-заедницата, што резултира со недоверба во судскиот ...
сите 2 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj