Shën Kirili dhe Metodij-Mall bitollski Monmartr

Wi-Fi Zonë

  • Adresa: Marjan Bozinovski 18 (Dallmatinska)
  • Vendi: Manastir
  • Distanca: ≈7908 км

  • Telefon 2: 075 730013
  • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 15:00Rezultatet e rekomanduara për kërkimin tuaj:

Mapa

Македонската економија е во добра кондиција и реални се очекувањата земјата да стаса до раст од 3,5 отсто, оценува министерката за финанснии Нина Ангеловска по ...
сите 93 | | | веќе видена

„СДСМ како одговорна партија, во изминатите две години спроведе низа мерки и политики кои обезбедуваат зголемување на животниот стандард, намалени трошоци и ...
сите 134 | | | веќе видена

Генералниот секретар на Светската царинска организација (СЦО), Кунио Микурија во периодот од 21 до 23 октомври 2019 година ќе престојува во официјална посета ...
сите 14 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj