Sharm  • Faksi: 02 2700793
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 21:00
    Sh nga 10:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1574857404_6.png?t=true&w=300&h=300


Убавината е во едноставноста

Повелете, посетете не и уверете се во нашата посветеност, стручност и грижа за Вас

Шарм се истакнува по холистичкиот пристап за решавање на козметичките несакани промени на кожата и телото со веднаш видливи резултати.

Постојано е во ритам со потребите на своите клиенти и можеме да се пофалиме со континуирани обуки и работилници од стручни ментори членови на асоцијацијата Anti-Age Congress и Coblens; како за психологија, етика и менаџмент за естетичари, Особено со специфични масажи за специфична проблематика - УНИКАТНА ТЕХНИКА за Стимулативна ДЕТОКСИФИКАЦИЈА,Лимфна дренажа спрема најновите медицинси истражувања во Медикал СПА, превентивни физиотерапевтски третмани по учење на кинеската медицина, Ајурведски третмани - древни масажни техники кои се дел од Ајурведската медицина, РеиКи 888, исто така и за терапии со IPL систем, Ултра Звук, Мезотерапија, Хемиски и Биолошки пилинзи, Дермаролер, ОксиДермо Инфузија, Мадеротерапија..

Козметички салон за убавина ШАРМ е фамилијарен бизнис основан 1994година од г-ѓа Христина Кујумџиева која во 2006 год. се стекна со диплома мајстор-козметичар во Р. Македонија и е дел од тимот на првите шест мајстори-козметичари во Р. Македонија.
më shumë
20%save
Retail Price - VAT Included:2.300 MKD1.840 MKD

Stimulative Detoxification

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Anti-Aging Treatments

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Treatment of skin stains

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Peeling and body care

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Fat Melting Treatment

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Permanent removal of hair on face

Retail Price - VAT Included:Ask for price

SPA

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Cold waxing

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Hygienic pedicure / manicures


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj