Шанел Бјути Центар-Chanel Beauty Center


  • Адреса: Гоце Делчев 39
  • Место: Гостивар
  • Локација: во редот на Комерцијална банка


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1580210240_04.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Chanel Beauty Center
Обуки за нокти, депилација, свилени трепки, руски волумен, микроблејдинг, Хијалурон пен, ласерско отстранување на влакна на цело тело.
повеќе
Слика од локација

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи