Setra

Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Bul.Kiro Gligorov 4 (Vojvodina)
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7428 км
  • Lokacioni: Sllavija

  • Telefon 2: 02 2465481
  • Faksi: 02 2465480
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 15:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1568716846_85.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Setra DOOEL është një kompani për ndërmjetësim doganor, shërbime IT në fushën e: rrjeteve kompjuterike, serverëve, mirëmbajtjes së hardware, shitjes me pakicë të produkteve IT.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj