Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Strumicë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Kompjutera - pajisje dhe harduare - tregti
 • Kompjutera - pajisje dhe riparime
 • Tonerë dhe kertrixh
 • Telefona celularë dhe aksesorë - shitore
 • Video mbikqyrje dhe sisteme për qasje të kufizuar
 • Kompjutera - Softuer Kompjuterik - Tregti
 • Alarme Kundër Vjedhjeve Dhe Sisteme Sigurimi
 • Aparate Për Amvisëri - Dyqane
 • Klimatizues Dhe Klimatizim
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Servise për kompjuterë në Strumicë

Galaktika kompjuteri


 • Adresa: 4 Korriku 15
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7542 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 17:00 • Sh nga 11:00 deri më 16:00

Lino sistems


 • Adresa: Vanço Përke 4
 • Vendi: Strumicë
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 17:00 • Sh nga 11:00 deri më 16:00

Megakorp


 • Adresa: Sheshi Marshall Tito 2
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7542 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 18:00 • Sh nga 10:00 deri më 16:00

Megamaks


 • Adresa: Bratstvo Edinstvo 5
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7542 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 17:00 • Sh nga 11:00 deri më 16:00

Nineks Kompjuteri


 • Adresa: Mlladinska 146
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7544 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00 • Sh nga 09:00 deri më 15:00

Pelings


 • Adresa: Marshall Tito 111
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7543 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 18:00 • Sh nga 10:00 deri më 16:00

Planet Sistemi


 • Adresa: Bratstvo Edinstvo 35
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7542 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 18:00 • Sh nga 10:00 deri më 16:00

Setek


 • Adresa: Leninova 103
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7542 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:30 • Sh nga 09:00 deri më 19:00

Tehnosoft


 • Adresa: Bratstvo Edinstvo 36/10
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7542 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00 • Sh nga 09:00 deri më 16:00

Tomkom


 • Adresa: Leninova 99 lam.2-3/a
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7542 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00 • Sh nga 09:00 deri më 18:00

Mapa

Регулаторната комисија за енергетика и водни услуги донесе одлука со која се врши зголемување на малопродажните цени на нафтените деривати во прoсек 0,84 отсто ...
сите 44 | | | веќе видена

Од ЈП Водовод и Канализација информираат дека поради изведување на водоводен приклучок од Ф-80 мм на ул.Орце Николов бр.182 во населбата Карпош , без ...
сите 24 | | | веќе видена

Листата на Forbes на најбогатите милијардери во светот укажува дека денес постојат 2.153 милијардери (иако овој број се менува). Во видеото во продолжение, ќе ...
сите 20 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj