Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Ohër
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Kompjutera - pajisje dhe harduare - tregti
 • Kompjutera - softuer kompjuterik - tregti
 • Kompjutera - softuer kompjuterik - zhvillim
 • Aparate për amvisëri - dyqane
 • Audio-video pajisje - tregti dhe shitore
 • Kontabilitet - Softuere
 • Kompjutera - Printerë
 • Kompjutera - Rrjete Kompjuterike - Dizajn Dhe Instalim
 • Klimatizues Dhe Klimatizim
 • Fotografi - Pajisje Dhe Materiale Fotografike - Tregti
 • Kompjutera - Sisteme Kompjuterike
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Servise për kompjuterë në Ohër

Anhoç market


 • Adresa: Bul.Rilindasit Maqedonas 13-a
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7438 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 21:00

Elenik-computers


 • Adresa: Dimitar Vllahov 22
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7439 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:30 deri më 20:30 • Sh nga 10:00 deri më 17:00

Jongis


 • Adresa: Nikolla Karev p.n., QT Trudbenik
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7440 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00

Megasus


 • Adresa: Dame Gruev 85 lok.3
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7439 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 20:00 • Sh nga 10:00 deri më 15:00

Пауза: Пон-Пет 15-17ч

Mikro plus kompjuteri


 • Adresa: Dimitar Vllahov 20
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7439 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 20:00

Niko-e shop


 • Adresa: Bul.Turistiçka 50
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7438 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:30 deri më 17:00 • Sh nga 09:30 deri më 12:00

Setek


 • Adresa: Korpusi i 15-të 2-a
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7439 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 21:00 • Sh nga 09:00 deri më 20:00

Mapa

Почесните конзули преку својата економска дипломатија може да помогнат во привлекување кредибилни инвеститори во обновливи извори на енергија, фотоволтаици, ...
сите 72 | | | веќе видена

Државата да си преброи колку Македонци отвориле нерезидентни сметки во соседна Бугарија, Косово, Србија, за да плаќаат помалку данок на личен доход - побараа ...
сите 63 | | | веќе видена

Компанијата „Еуромакс Ресоурцес“ до Управниот суд поднесе тужба против одбиената жалба од Второстепената комисија за рудникот „Иловица“. Од компанијата со ...
сите 7 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj