Servis Liftkom

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

 • Adresa: Andreja Dimishkov 2-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7428 км


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1554368755_33.png?t=true&w=300&h=300


  Foto dhe video galeri

  Сервис Лифтком
  Për shkak të përvojës së madhe të ndarjes sonë inxhinierike, kompania ofron mundësi të pakufizuara për zhvillimin e modeleve të reja të ashensorëve dhe detajet rreth tyre ose modifikimin e atyre ekzistues.

  Cilësia e Liftkom është e dizajnuar në çdo sistem të ashensorit dhe komponentit që ne prodhojmë. Për të siguruar këtë cilësi, ne përdorim ekipet tona të instalimit, për të instaluar dhe shërbimin tonë, duke siguruar aktivitete parandaluese për punën e tyre të mëtejshme.
  më shumë
  Mapa

  Hyni në Librin e Artë

  Emri i përdoruesitFjalëkalim  Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj