Sektor 909


 • Address : bul.Sv.Kliment Ohridski 60
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9443 км


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Map

  Време зa читање: 4 минути Соединетите држави во четвртокот воведоа санкции за компаниите што ги обвинија за вмешаност во иранската петрохемиска и нафтена ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Иста фирма, ист нарачател – „Пуцко петрол“ со години како да е екслузивен снабдувач со горива за Комунална хигиена. Компанијата од Пласница ги добива буквално ...
  сите 22 | | | веќе видена

  Сугестиите и ставовите на наднационалните институции како ЕЦБ или ММФ секако дека одат во насока на рестриктивна даночна политика, со поголемо зафаќање на ...
  сите 25 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel