Sef

ParkingPunojmë 6 ditë në javëPaqesë me kartela kreditore

  • Adresa: bul.K.J.Pitu 30/2 lok.3
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7853 км

  • Telefon 2: 075 221101
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1419848421_73.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Firma SEF -SHPKNJ është themeluar në vitin 1992. Gjatë këtyre viteve firma jonë u rrit në një firmë me një produkte të zhvilluara vet dhe prodhim të sajin. Shërbimet tona janë prodhim dhe montim i:

* Dyerve të blinduara
* Bravave sigurie për dyer të blinduara
* H-brava siguruese për dyert ekzistuese
* Dyer zjarr-resitente
* Kasa dhe kasaforta
Të gjitha produktet e lartpërmendura janë të zhvilluara dhe aprovuara si produkte të SEF-SHPKNJ

SEF-SHPKNJ-L.M kryen aktivitet shumë serioz për kompletimin e dokumenteve tekniko-teknologjike, përgatitje dokumentesh për ndjekje të produkteve, dokumente për zgjedhje të furnizuesve më të mirë dhe procedura dhe udhëzime të ndryshme për mënyrën e punës së kompanisë. Të gjitha këto aktivitete janë fillim për marrjen e certifikatës ISO-9001

SEF-SHPKNJ prej vitit 2013, posedon certifikatë për hyrje me forcë sipas standardit evropian EN-1629
më shumë

Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj