Security MK Agensi (M&K Sekjuriti agensi)


  • Address : 11-ti Oktomvri 1
  • Place: Prilep
  • Distance: ≈7475 км


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1598869365_31.png?t=true&w=300&h=300


"МК" Секјурити е прва прилепска агенција која располага со возен парк за приватно обезбедување и мониторинг центар кој е лоциран на ул. 11-ти Октомври бр.1 - Прилеп.

"МК" Секјурити во текот на своето работење се прошири со свои претставништва во Куманово, Кичево и Демир Хисар.

"МК" Секјурити ги исполнува условите предвидени со Законот за обезбедување на лица и имот.

Бидете дел од нашата приказна!
more
Map

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel