Secret Cake


 • Adresa: Hristo Tatarçev (Sava Kovaçeviq) 47/k lok.1
 • Vendi: Shkup


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1639561271_03.jpg?t=true&w=300&h=300


  Foto dhe video galeri

  Secret Cake е основана како фамилијарен бизнис, во 2021год со долгогодишна идеа и реализација.
  më shumë

  Hyni në Librin e Artë

  Emri i përdoruesitFjalëkalim  Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj