Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Stip
 • Kocani
 • Sveti Nikole
 • Bitola
 • Veles
 • Kumanovo
 • Kicevo
 • Tetovo
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Scrap iron & metals
 • Scrap metal - recycling centers
 • Waste - recycling
 • Plastic - recycling services & pick-up centers
 • Batteries - recycling centers
 • Paper - Recycling Centers
 • Waste - Scrap Metal & Auto Recycling
 • Landfills (Waste Management)
 • Iron Work Manufacturers & Wholesalers
 • Fruit - Processing, Manufacturers & Wholesalers
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Scrap iron & metals

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Mimal


 • Address : Dame Gruev 4
 • Place: Kocani

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Omer komerc/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Orbita DK


 • Address : 4-ta Makedonska Brigada 47
 • Place: Stip

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Otpad


 • Address : Kichevska 4
 • Place: Sveti Nikole
 • Distance: ≈10719 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Otpad Ohrid


 • Address : Zhivko Chingo 53
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈10736 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Otpad Ohrid


 • Address : Aleksandar Makedonski (Marshal Tito), s.Gradsko b.b.
 • Place: Veles

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Otpad surovina


 • Address : ul.1506, Momin Potok 73
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10681 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Otpad-Bumbar


 • Address : Goce Delchev 16
 • Place: Sveti Nikole

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pavor


 • Address : Akademik Pencho Davchev (Skopski Pat) 146
 • Place: Veles
 • Distance: ≈10724 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Petre P


 • Address : Zheleznichka 65
 • Place: Stip
 • Distance: ≈10740 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Plamen


 • Address : Industriski pat b.b.
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈10769 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Promet Steel Holding


 • Address : Jadranska magistrala (Kachanichki pat), s.Vizbegovo 114
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10678 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Silvija Junior


 • Address : Slavcho Stojmenov 53
 • Place: Kocani

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Surovina-intermak


 • Address : 16-ta Makedonska Brigada 18
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10685 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Todev


 • Address : Jakim Stojkovski 109
 • Place: Probistip
 • Distance: ≈10719 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Trajmeks


 • Address : ul.18, nas.Radishani 11
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10680 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Државниот завод за статистика денеска објави дека трошоците на животот во ноември се зголемени за 19,5 проценти во споредба со истиот месец лани, а цените на ...
сите 58 | | | веќе видена

Деновиве во поголемите ланци на маркети сме сведоци на намалување на цените на производите, па така леб може да се најде од 37-40 денари, маслото за јадење е ...
сите 71 | | | веќе видена

Ова што сега се предлага како даночна реформа воопшто не е даночна реформа оти сè останува исто. Јас и пред да влезам во Министерството за финансии зборував за ...
сите 153 | | | веќе видена

Портфолио менаџерите во Генерали Инвестментс составија резиме за тековните случувања кои влијаат врз пазарот на капитал и актуелни совети за инвеститорите. ...
сите 43 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel