Savatours MK

ParkingPunojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Dimitrie Çupovski 7 (Velko Vllahoviq)
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7852 км
Kategoritë:

agjenci turistike


  • Telefon 2: 02 3116177
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00
    Sh nga 09:00 deri më 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1562155522_57.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Savatours MK është një agjenci udhëtimi, e cila është e specializuar për udhëtime në grupe dhe individuale. Ne jemi të angazhuar për ju, që t'ju mundësojmë të kënaqeni plotësisht në pushimet tuaj të ëndrrave, duke fituar njëkohësisht shërbime të panumërta dhe çmim më të mirë.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj