Sava Osiguruvanje-drejtoria

Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner


  • Telefon 2: 02 5101500
  • Faksi: 02 5101502
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1521638921_49.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Sigurimi Sava është kompani që është e pranishme në tregun maqedonas të sigurimit, pothuajse 25 vjet me përkushtim të plotë - klientëve të tij t'u sigurojë kujdes maksimal.
- Ne jemi sigurues stabil dhe pagues i përkryer i dëmeve.
- Jemi të njohur si një partner serioz dhe i besueshëm i sigurueseve dhe bashkëpunëtorëve të biznesit. Investojmë në mirëmbajtjen e kulturës së lartë korporatave të bazuar në transparencë dhe punë në ekip.
- Gjithmonë jemi në majë të zgjidhjeve inovative në dobi të klientëve tanë.
- Kryejmë sigurim sipas masës së klientëve të tyre, duke pasur në plan të parë nevojat dhe buxhetin e tyre.
- Disponojmë me kapacitet të fuqishëm të brendshëm: staf i përkushtuar prej mbi 200 të punësuar, rrjete shitjesh të zhvilluara shumë mirë, pikë për kontroll teknik, kontakt qendër të vetë për mbështetje nëpërmjet telefonit ose online, si dhe qendër të vet asistence për organizim dhe koordinim të ndihmës dhe shërbime gjatë dëmeve të caktuara. Në atë mënyrë, gjithmonë jemi të disponueshëm dhe në dispozicion të klientëve tanë.
- Jemi pjesë e një prej grupacioneve më të fuqishme sigurimesh në Europën Juglindore - në krye të shtëpisë tonë Sava Re nga Sllovenia, e cila ka 40 vjet histori. Sara Re së fundmi ka hyrë dhe në tregun e sigurimit pensional duke u bërë pronar I NLB fondit pensional sh.a Shkup, duke përmbushur këtu dhe qëllimet e tij të zhvillimit dhe e vërtetoi pozicionin stabil të tregut të sigurimeve në Republikën e Maqedonisë.

• Sigurim sipas masës
• Pagesë e përkryer e dëmit
• 25 vjet përvojë
• 40 filiale
• 200+ të punësuar
• Shitje online në www.sava.mk
• Pikë për kontroll teknik Sava Station
• 24/7 qendër-kontakti
• Qendër asistence për organizim dhe koordinim të ndihmës

SIGURIM
Kemi numër të madh mundësish të ndihmojmë sa më mirë në mbrojtje të pronës, shtëpisë dhe familjes tuaj. Ja se çfarë ndajmë dhe rekomandojmë si veçanërisht të dobishme:

• Sigurim shtëpiak
Sigurimi i shtëpisë me gjithçka që di të thotë verë në të, për ju dhe familjen tuaj do të sigurojë dëm, siguri, qetësi: çfarëdo që të ndodh, ju keni ku të mbështeteni dhe t'i besoni.
Polica për sigurim shtëpiak paraqet mbrojtje të objektit tuaj banesor, së bashku me pajisjet shtëpiake dhe objektet ndihmëse ( për shembull garazh). Me të siguroni mbulim nga dëmtimi, zhdukje ose dëmi, të shkaktuara si pasojë e rreziqeve të sigurimit. Në varësi të rreziqeve të përfshira, janë përcaktuar tre paketa për sigurim shtëpiak: paketë bazë, standard dhe luksoz.

Vetëm tek ne në Sigurimin Sava, rreziqet më të shpeshta, si p.sh, rreziqe(zjarr, përmbytje, rrjedhje e ujit na instalime hidraulike dhe kanalizimi nga tuba të rregullt nga instalime me ujë të ngrohtë, thyerje xhami ditaresh etj) janë të përfshira në policë si rrezik bazë , pra rrezik që nuk duhet të paguhet plus.
Plus kësaj, fitoni dhe shërbimin për asistencë shtëpiake 24/7 - ndihmë në momentin kur do të ndodh aksident në shtëpi, për të cilën është e nevojshme ndërhyrje urgjente nga mjeshtër. telefononi në numrin dezhurn për asistencë në shtëpi dhe fitoni ndihmë për sanim të problemit: mjeshtëri do të dërgohet në afatin më të shkurtër kohor!

• Sigurimi i mjetit motorik
Nga ne fitoni ofertën më kompletë për sigurim të mjetit motorik të tregut maqedonas; përveç auto-përgjegjësisë, kasko, kartonit jeshil, kemi dhe një lloj kasko të shoferit, shërbim për automjet zëvendësues, asistencë automobilistike, kasko për automjete më të vjetra.

- Sigurimi nga përgjegjësi automobilistike (AO)
Sigurim i detyrueshëm ligjor që prahet në nivel vjetor, gjatë regjistrimit të automjetit. Paraqet sigurim të përgjegjësisë së pronarit të automjetit, nëse gjatë aksidenti automobilistik I ndodh dëm personit të tretë.
Policën tuaj AO mund ta blini këtu online.

- Sigurimi kasko
Sigurimi auto kasko mundëson të siguroni mjetin tuaj motorik nga dëmtimi ose shkatërrimi. Tek ne është në dispozicion me tre pakete: sigurim Superkomplet, Komplet dhe Mini kasko, në varësi të rreziqeve që doni të jenë të mbuluara.
Përveç këtyre, ekzistojnë dhe mundësi të tjera për sigurim kasko të automjeteve që janë të përshtatshme për nevojat e klientëve tanë: kasko për parking - për mbrojtje të automjetit kur nuk punon në parking; Kasko e rrezikut të parë - produkt për mbrojtje të automjetit për udhëtim më të vjetër se 6 vjet.

- Karton jeshil
Gjatë udhëtimeve jashtë Republikës së Maqedonisë, është e domosdoshme për automjetin të jetë "karton jeshil". Ai është zgjerim territorial i policës së AO në të gjithë vendet europiane që janë anëtare të Sistemit për karton jeshil.

- Sigurimi i shoferit - përdoruesit (АО plus) – vetëm në Sigurimin Sava!
Polica AO mund të pasurohet me sigurim të shoferit nga dëmtime trupore që do t'i përjetojë në aksidente automobilistike që ka përjetuar vetë. Për vetëm 599 denarë në vit fitojnë mbulim deri 25.000 euro në situate për të cilat nuk ka rimbursim. Sipas AO. Vlen për territorin e Republikën e Maqedonisë dhe të gjithë anëtarët e Bashkimit Europian.

- Asistencë automobilistike 24/7
Asistenca automobilistike mund të jetë shoqëri e AO tuaj ose policës kasko Paraqet mbështetje 24/7 dhe organizim i ndihmës për rreziqe të shumta për mjete motorike në vend ose jashtë shtetit. Vetëm me një telefonatë fitoni organizim për asistencë, si dhe mbulim për shpenzime për: riparime në rast të defekteve më të vogla, për tërheqje dhe transport të automjetit, transport të shoferit dhe udhëtarëve deri në destinacionin përfundimtar, huazim të automjetit zëvendësues, shërbim në rast të mbetjes pa karburant, humbje çelësash të automjetit etj.

• Sigurim udhëtimi
udhëtimet në botë shpesh dinë të jenë të paparashikueshme. Nuk e dimë çfarë na pret në kthesën e ardhshme. Mënyra më e sigurt gjithmonë të përgatitur për të pritur kthesën dhe udhëtimi të mbetet në kujtimet e mirë - të sigurohemi.

Me policën tonë shkoni pa problem në rrugë, sepse fitoni ndihmë dhe mbështetje në situate kur është e nevojshme ndihma mjekësore, ndihma ligjore, ndihmë me bagazh të humbur gjatë udhëtimit me avion…
Sigurimi për udhëtim mund të prihet për minimum tre ditë dhe për një afat maksimal prej një viti me përfitime gjatë nxjerrjes së policës për udhëtim familjar.

• Sigurim i firmës
Biznesi juaj çdo ditë është i eksponuar në rreziqe të ndryshme, vjedhje, kushte atmosferike të ndryshme ose aksidente. Ka shumë lloje të mbrojtjes, por asgjë nuk mundet në mënyrë kaq cilësore ta mbroj kapitalin tuaj si sigurimi.
Sigurojmë atë që mund të jetë e rëndësishme për një biznes të suksesshëm: pronën me objektet, inventarin dhe vlerat, si dhe parkun automobilistik, transportin, përgjegjësinë. Kjo mbrojtje komplekse punohet me një vëmendje të veçantë dhe mbulon një numër të madh rreziqesh: zjarr, vjedhje, tërmet dhe rreziqe të tjera.
Krijojmë rimbursime speciale për sigurim të më të rëndësishme - potencialit njerëzor. Për të punësuarit sigurojmë sigurim nga rreziqe(invaliditet, pasoja nga raste aksidentale, vdekje) dhe mund të përfshijë dhe grupe të ndryshme ose kategori në përputhje me nevojat e partnerit të biznesit.

Kurrë vetëm në rrugë!
Kurrë vetëm në shtëpi!
Kurrë vetëm në udhëtime!
Kurrë vetëm gjatë aksidenteve!
Kurrë vetëm gjatë sëmundjeve!
Kurrë vetëm në biznes!
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj