Сат 1


  • Адреса: с.Лабуништа
  • Место: Струга

  • Телефон 2: 046 791143
  • Работно време: Пон - Саб од 10:00 до 18:00
    Нед од 14:00 до 18:00Министерот за земјоделство, шумарство и водостопанство, Трајан Димковски, од денеска во следните два дена е во официјална посета на Република Словенија. Во ...
сите 131 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи