Saso Trajkovski


 • Address : Berovski pat b.b., s.Blatec
 • Place: Vinica
 • Distance: ≈7512 км


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Suggested results for your search terms:

  Amigdala


  • Address : Aminta III 73-1/3 (Leninova)
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7424 км

  Центарот е професионално ориентирано здружение на психолози, психотерапевти, едукатори, други професионалци, како и студенти во сферата на менталното здравје на човекот.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1563264728_76.png?t=true&w=300&h=300
  Internet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

  Psiholoski centar - Anima


  • Address : Naum Naumovski Borce 87-2/6
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7424 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 16:00 to 20:00

  Animation The Center for Personal Development, Education and Psychotherapy has been set up by a group of psychologists and psychotherapists who want to contribute to the spread of psychology and psychotherapy in the Republic of Macedonia and beyond.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1505204077_54.jpg?t=true&w=300&h=300
  Public transportInternet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

  Centar za semejno zdravje Helio medika 2


  • Address : bul.Jane Sandanski 59-b-10/2
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7428 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 20:00

  Treatment of drug and alcohol addiction - the most modern, comprehensive, medical and psychotherapeutic, team approach to stable abstinence

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/b7b172a9b4927cd4a8afdde8a9f9f605.jpg?t=true&w=300&h=300
  ParkingPublic transportDisabled accessChildren welcome

  Sinergija


  • Address : Orce Nikolov 190-3/4
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7422 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 10:00 to 21:00
  • Пауза: Mon - Fri from 14:00 to 17:00

  We could help you if you are dealing with: depression, anxiety, phobia, panic, obsessive-compulsive symptoms, anorexia, excessive eating (bulimia), adolescent crisis, middle age crisis,...

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1574239171_32.png?t=true&w=300&h=300
  Map

  Инфлацијата е во рамките на планираното. Просечната стапка на инфлација е стабилна во првите осум месеци и е 2,7%, во одредени месеци е нешто повисока, во ...
  сите 39 | | | веќе видена

  Maкедонија е земја со одлична деловна клима каде компаниите имаат можност за долгорочно планирање и развој на инвестициите, е заклучокот од состанокот на ...
  сите 55 | | | веќе видена

  Топлификација АД во стечај не е загубар и вреди многу повеќе од постигната цена на организираната лицитација. Во четвртокот Адора инженеринг соопшти дека за ...
  сите 40 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel