Saraj Medikal

ParkingPunojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner


  • Telefon 2: 070 242096
  • Faksi: 02 2057775
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00
    Sh nga 08:00 deri më 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1590128899_41.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Сарај Медикал
MJEKËSI PRIMARE

0rdinanca e mjeksis së përgjithshme në POLIKLINIKEN SARAJ MEDIKAL posedon team mjekësh të përkushtuar të cilët besojnë se mjeksia e përgjithshme e rregullt është baza për diagnostifikimin e hershëm të problemeve apo cregullimeve të mundshme shëndetsore.

STOMATOLOGJIA

Dhëmbët e shëndetshëm dhe buzëqeshje e ndritshme janë vecanerisht të rëndësishme për mirëqenien e përgjithshme dhe shëndet për secilin prej nesh.

Në suaza të poliklinikës tonë punon edhe oridnanca stomatologjike edhe atë me paisje të sofistikuara dhe instrumente nga prodhues të njohur.

LABORATORIA

Laboratori Biokimik ofron një gamë të gjerë rutinore dhe të specializuar
shërbime laboratorike për gjak, urinë dhe lëngje të tjera të trupit. Shpejt dhe
përgatitje efikase e të gjitha analizave. Rezultatet jepen sa më shpejt të jetë e mundur.

KONTROLLIMET

Kontrollet e rregullta janë thelbësore për shëndetin tuaj.
Caktimi i një takimi nuk ka qenë kurrë më e lehtë. Rezervoni atë me vetëm një klik termi që ju përshtatet më së miri.Sepse shëndeti është më i rëndësishmi!
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj