Сара-4

ПаркингWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Орце Николов 182 лок.1
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7423 км
  • Локација: во близина на Машински Факултет

  • Телефон 2: 075 388388
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1579609425_1.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Сара-4 е проектантска фирма со основна дејност проектирање на стамбени и нестамбени објекти, наменети за домување, индустриски и деловни објекти.

Услуги:
• Изградба
• Проектирање
• Продажба

Покрај проектирањето, Сара-4 врши и надзор врз изведба на објектите, како и давање на консултантски услуги од областа на градежништвото.

Сара-4 како проектантска фирма е основана 1995г. во Скопје од страна на дипл.град.инж. Соња Апостолова. Од почетокот, па се до денес, компанијата работи на усовршување и надоградување на нејзината основна дејност т.е. проектирањето.

Благодарение на долгогодишното искуство во областа на проектирањето како и надзор врз изградба на објекти, Сара-4 ја проширува својата дејност и во областа на изведбата на градежни објекти. Сара-4 со изведба на градежни објекти се занимава од 2005г. За овој период компанијата има изведено голем број на градежни објекти, располага со сиот потеребен капацитет на стручен кадар, работници, алат, механизација и се што е потребно за да може беспрекорно да ја извршува добиената задача од градежништвото.

За време на целиот период од постоењето на Сара-4, па се до денес, се врши постојана надоградба и усовршување на квалитетот на проектирањето. Сара-4 располага со сета потребна документација - лиценци и овластувања, со што гарантира сигурен квалитет за работите кои ги извршува во областа на градежништвото.

Контактирајте не за сите ваши прашања на 02 2458357 или 075 388388
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи