Sanimpeks

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Bul.8 Shtatori 2/1-12 (Revolucioni i Tetorit)
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7423 км

  • Telefon 2: 075 250602
  • Faksi: 02 3076260
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00Foto dhe video galeri

Sanimpeks - ky emër gati 20 vite është i pranishëm në sektorin për vajra. Vlenë për lider në përfaqësimin, importimin, shitjen dhe shpërndarjen e vajrave dhe lubrifikantëve me cilësi të lartë nga më shumë brende, të sertifikuar sipas normave ndërkombëtare.

Me qëllim që përmes angazhimit, diturisë dhe shërbimeve tona, që klientëve potencial shfrytëzuesve të fundit t`ju ofrojmë lubrifikantë dhe vajra nga brendi i mirënjohur botëror, në vitin 1994 u bëmë pjesë e familjes së Aral AG gjegjësisht përfaqësues dhe shpërndarës të autorizuar për R. Maqedonisë.

Veprimtaria dekadore e Aral me vajra automobilash, duke marrur parasysh përvojën në teknologjinë e lyerjes, gjenerojmë njërën nga linjat prodhuese më të mira dhe më të përhapura në botë edhe atë:
- Vajra për programë udhëtimi
- Vajra për park automjetesh të përzier
- Vajra për automjete të lehta
- Vajra për automjete të rënda komerciale (duke përfhsirë vajra monograde dhe vajra për gaz motorik - LNG/CNG)
- Vajra për traktorë
- ER dhe HYP vajra për kutinë e shpejtësive dhe vajra për kutive të shpejtësive automatike për pasagjerë dhe program i transportit të rëndë
- Vajra të kombinuara hidraulike/shkëmbyese
- Si dhe: antifrize, lëng për frena, lëngje hidraulike për amortizim hidro-pneumatike, yndyra etj.
- Vajra dhe lubrifikantë për industri edhe atë: vajra mekinerike dhe të bardha, vajra për industri ushqimore, vajra për formësim (formë), vajra për shkëmbyes industrial, lubrifikantë ngjitëse, vajra zbutës, vajra hidraulike, pajisje industriale për pastrim, vajra për makina ftohëse, mjete për mbrojtje nga koruzioni, vajra për lyerje, vajra transformatorësh dhe izoluese, vajra turbinash, vajra kompresorësh, vajra për përçuarjen e nxehtësisë, vajra për cilindra etj.

Përderisa keni pyetje shtesëose keni interes edhe për brendet tjera, Ju lutemi lirisht dhe direkt na kontaktoni në info@sanimpex.com.mk ose vizitoni web faqen tonë www.sanimpex.com.mk.

Lyeni motorët, agregatet dhe makinat Tuaja me ne!
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj