Sandevo prom


  • Address : ul.2 br.20 s.Sandevo
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7415 км

  • Telephone 2: +389 70 242620
  • Fax: +389 2 2666584
  • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 20:00
    Sun from 08:00 to 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Map

Познатиот бизнисмен Ванчо Чифлиганец, преку неговата фирма „Адора инженеринг“ купил нови 48.837 обични акции на Комерцијална банка, со што стана сопственик на ...
сите 7 | | | веќе видена

Да се воведе еколошка такса во услови кога стопанството заживува во пандемијата од Ковид-19 не е добар потег и индиректно ќе предизвика зголемување на цените ...
сите 30 | | | веќе видена

Потпретседателот на Владата задолжен за економски прашања, координација на економските ресори и инвестиции, Фатмир Битиќи во рамки на работната посета на ...
сите 28 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel