Sam Sa

Parking6 days a weekWi-Fi ZoneAirconditioned

  • Address : bul.Krste Misirkov b.b.
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7425 км

  • Telephone 2: +389 70 259198
  • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1601982154_33.png?t=true&w=300&h=300


Долгогодишно искуство - обработка, кроење, шиење по димензии за вашиот дом

ГОЛЕМ ИЗБОР НА ЗАВЕСИ

Постоиме од 1991 година на пазарот во Македонија.

Во нашиот продажен салон може да се снабдите со најновиот тренд на:

-Завеси
-Детски завеси
-Декоративни драпер завеси
-Зебра завеси (ден и ноќ)
-Вариолајт завеси
-Корнизи во различни димензии
more
Map

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel