Salonist

ParkingPunojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner


  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00
    Sh nga 08:00 deri më 18:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1577790366_05.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Salonist krijon përvoja të përsosura për të gjitha moshat, pasqyruar në standardet më të larta të cilësisë gjatë përzgjedhjes së shërbimeve kozmetike dhe parukerie. Ne ofrojmë rehati, inovacione dhe kënaqësi përmes programit tonë më bashkëkohor shërbimeve të kozmetikës.

Misioni ynë është të jemi një shembull i kujdesit të pastër dhe etik për bukurinë personale të klientëve tanë.

Higjiena, kujdesi për vetveten dhe shëndeti si një mënyrë e jetës, duke përdorur produkte dhe materiale të pastra dhe cilësore që ofrojnë kujdes, kënaqësi, relaksim dhe bukuri optimale në sallonin tonë.

Vizioni ynë është të jemi një markë udhëheqëse e njohur për bukurinë e pastër dhe etike personale të ndihmuar nga ekipi ynë kreativ.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj