Salko tekst


  • Adresa: Çarshia e mbuluar 59
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7425 км

  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 18:00
    Sh nga 09:00 deri më 16:00Mapa

Градежбна експанзија во скопски Аеродорм. Според Државната статистика, во јули била предвидена изгрдба на 600 стана во цел скопски регион, од ова близу 500 се ...
сите 7 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи