Сако трејд

Работиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: АСНОМ (Моша Пијаде) 17
  • Место: Велес
  • Оддалеченст: ≈7465 км

  • Телефон 2: 078 312018
  • Факс: 043 212348
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 14:00
    Саб од 00:00 до 00:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1387449365_61.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Продажба на големо и мало на латексни и нитрилни ракавиц за еднократна употреба. Произведени во Малезија.

Од областа на веледрогеријата сме генерални увозници и дистрибутери на кондоми од брендот SURE. Изработени се од најквалитетен латекс од Малезија. Производот кондом од брендот Sure е регистриран во Министерството за здравство. Тие се со врвен квалитет, ароматизирани со арома на јаболка, ванила, јагода, банана, портокал, чоколада и др. Паковани се по 72 броја во п.е. кесичка со сертификат и декларација за употреба. Во пакување 3/1 кутивче кондомот е дополнително обработен: рибован и со боцки. Пакуван е во 48 броја, во убаво картонско кутивче.

Покрај кондомот за широка потрошувачка, брендот Sure има и кондом за медицинска употреба - поточно за сонда, кои ги користат гинеколошките и други медицински гранки. Напоменуваме дека тие се посебно обработени, со или без премаз. Пакувани се поединечно, во кутија со 72 броја. Лубрикантите се производ кој е во подем на дистрибуција. Тоа е кесичка од 4ml пакувани во п.е. кеса од 100 броја.

повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи