Sajt


  • Adresa: Risto Shishkov (Dimitrije Tucoviq) 27-a
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7851 км

  • Faksi: 02 3232839

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/83a06e09fa99705efc3a56d1a147bd65.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

SAJT shpk Shkup është kompani për prodhimin e matrialeve të qëndisura dhe reklamuese promovuese.

Veprimtaria jonë themelore është përpunimi i qëndisjeve me cilësi të lartë.
Logon tuaj e gjallërojmë në tekstil, por edhe e transmetojmë traditën e përpunimin autentik të qëndisjeve të vjetra maqedonase.

Ofrojmë flamuj nga të gjitha shtetet, si dhe flamuj special të përpunuar për firmë tuaj, shoqatës apo organizatës sportive, së bashku me mbajtëset apo shtizat përkatëse

Idea juaj dhe ekipi jonë dizajnues mund të realizojnë produkte unikate të cilat do tëkontribojnë për shfaqjen tuaj jo të përditshme.
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Business gifts

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Embroidery - flags

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Embroidery - work clothes

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Embroidery - towels

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Embroidery - caps

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Embroidery - shirts

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Embroidery - emblems

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Flags

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Poles


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj