Sajo


 • Adresa: F.Çegran
 • Vendi: Gostivar


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Rezultatet e rekomanduara për kërkimin tuaj:

  ParkingWi-Fi Zonë

  Tm


  • Adresa: Kilometari i 9-të p.n.
  • Vendi: Stip
  • Distanca: ≈7917 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

  TM SHPK Shtip, është e themeluar në vitin 2003, me seli në rr. Strumiçki pat, kilometri i 9 pn në Shtip, Republika e Maqedonisë. Veprimtaria themelore e ndërmarjes është projektimi, mbikqyrja dhe montimi i pajisjeve elektroenergjetike dhe objekte nga tensioni i ulët dhe i mesëm. Ndërmarrja ka sallë për montim të produkteve, punëtori për mirëmbajtje dhe hapësirë deponuese, gjithsej 700 m2. “TM” SHPK Shtip ka 24 të punësuar nga të cilët 5 me arsimim të lartë dhe 19 me arsimim të mesëm.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1500901739_7.png?t=true&w=300&h=300
  ParkingPunojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  Elektrovin


  • Adresa: Filip vtori 68
  • Vendi: Vinicë
  • Distanca: ≈7930 км
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

  Elektrovin është një kompani, aktiviteti kryesor i së cilës është shërbimi në fushën e elektroenergjetikës.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1531903299_56.jpg?t=true&w=300&h=300
  ParkingQasje në InternetWi-Fi Zonë24 orëAir-kondicioner

  Plantago


  • Adresa: Vojvoda Vasil Çakallarov 3/1-9 (Adolf Ciborovski)
  • Vendi: Shkup
  • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

  Ние сме компанија, со ТИМ со долгогодишно искуство во областа на електротехника, односно, проектирање и изведба на високонапонски и ниско напонски електрични инсталации, безбедносни системи, автоматики, климатизација, хотелски системи, системи за маркетингшки цели, организација на секаков вид на настани, односно проектирање, изнајмување, сетирање и техничка подршка за техничката опрема потребна за одреден настан да биде реализиран како што замислил организаторот.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1568629350_6.png?t=true&w=300&h=300

  Trafo-vod


  • Adresa: Rr.1439 nr.6
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7858 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

  Компанијата во последниве 4 години се занимава со поставување на инсталации за (fiber to the home) оптичка мрежа, како во станбени згради, деловни простории, така и за опфат на куќи со подземна или воздушна инсталација.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1571738081_03.png?t=true&w=300&h=300

  Сите приватни компании кои ќе вработат лица од етничките заедници во земјава ќе добијат финансиска поддршка, вели министерот за економија Бектеши. Посочува ...
  сите 123 | | | веќе видена

  Преку мерката финансиска поддршка од 14.500 денари по вработен, во месеците април, мај и јуни со 79,5 милиони евра поддржани се околу 120.000 вработени лица и ...
  сите 94 | | | веќе видена

  Автомобилската индустрија е една од најпогодените индустрии на глобално ниво од глобалната пандемија на Ковид-19. Постоечките околности со промената на ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Hyni në Librin e Artë

  Emri i përdoruesitFjalëkalim  Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj