Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Ohrid
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Sporting goods, equipment & supplies - retail
 • Sports clubs, associations & federations
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Sailing - clubs in Ohrid

Arka/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Communal confederate of Football- Ohrid


 • Address : Serafim Kitanovski b.b.
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7439 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Didi Sport


 • Address : bul.Sv.Kliment Ohridski b.b.
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7438 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 09:00 to 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Genesis


 • Address : Jane Sandanski 32
 • Place: Ohrid
 • Working Hours: Mon - Fri from 11:00 to 16:00 • Sat from 12:00 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Intersport


 • Address : 15 Korpus 32-a
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7426 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 10:00 to 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mega sport


 • Address : Sv.Kliment Ohridski 48
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7438 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pro Nutri Olimpija


 • Address : Turisticka 36-a
 • Place: Ohrid
 • Working Hours: Mon - Sat from 10:00 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sport M


 • Address : Sv Kliment Ohridski b.b.
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7438 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Stmec


 • Address : Kej Makedonia b.b. (Kej Marsal Tito)
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7440 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 20:00
 • Пауза: Mon - Sat from 11:00 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

ССМ остро реагира што судијата Емил Пилатов не отвора стечајна постапка за компанијата „Баргала“ од Штип. Иако до Сојузот на синдикатите на Македонија сеуште ...
сите 25 | | | веќе видена

Украина е петта земја во изминатите неколку недели која воспостави некои основни правила за пазарот на криптовалути. Украинскиот Парламент речиси едногласно ...
сите 39 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel