S-transport

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëPunojmë 7 ditë në javë


  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1489404372_71.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

С-транспорт
DESTINACIONE NDËRKOMBËTARE KU S-TRANSPORT SHPK KRYEN SHËRBIMET E TRANSPORTIT:
• Transport-Evropë
• Transporti i mallrave - Evropa - Bashkimi Evropian (BE)
• shërbime transporti - Austri
• shërbime transporti - Çeki
• shërbime transporti - Greqi
• shërbime transporti - Kroaci
• shërbime transporti - Itali
• shërbime transporti - Sllovenia

• Transporti i mallrave - Evropë - Azia Jugperëndimore
• shërbime të transportit – Turqi

• Transporti i mallrave - Evropë - Evropa Lindore
• shërbime të transportit- Maqedoni
• shërbime të transportit – Serbi

• Transporti i mallrave - Evropë - Evropa Jugore
• shërbime të transportit - Shqipëri
• shërbime të transportit - Bosnjë dhe Hercegovinë

• Transport - Azia
• Transporti i mallrave - Azia - Azia Jugperëndimore
• shërbime të transportit - Turqi

SHËRBIMET E TRANSPORTIT DHE LOGJISTIKËS, TË KRYERA NGA S-TRANSPORT SHPK:
• Transport me kamionë frigorifer
• Transport kolektiv
• Transport për ngarkesat e plota
• Transport nga depo në depo
• Transporti për një ngarkesë të pjesshme
• Kamionë për transport ndërkombëtar

AUTOPARK S-TRANSPORT SHPK (NUMRI DHE LLOJI I KAMIONËVE):
• Gjysmë rimorkioi me mbulim: 4
• Frigorifer: 4
• Kontejner 20 '/ 40' (Reefer): 2

LLOJET E TRANSPORTIT, TË KRYER NGA S-TRANSPORT SHPK:
• Transport tokësor
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj