RZH Kontroll teknik

ParkingWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Brigada e 16-të Maqedonase 18
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈10684 км

  • Faksi: 02 5514350
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1482754257_41.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja
RZH Kontrolli Teknik është laborator i akredituar për kontroll kimik dhe mekanik në fushën e metalurgjisë.

Shërbime
• Laborator kimik
• Laborator mekanik
• Laborator metalografi
• laborator për kontroll pa shkatërrim


Vizitoni i RZH Kontroll teknik është të bëhet një laborator i njohur për analizë kimike, metalurgjike dhe mekanike dhe analiza pa dëmtim të metaleve, pjesëve metalike dhe konstruksion.

Misioni i RZH Kontroll Teknik është të ndikojë në cilësinë e produkteve metalurgjike dhe sigurisë së konstruksioneve metalike të inkorporuarta në këto produkte me një analizë precize dhe në kohë.

RZH Kontroll teknik është themeluar në vitin 1965, si pjesë e Minierave dhe Hekurudhës “Skopje”, si laborator qendror për analizë kimike dhe mekanike, në fushën e metalurgjisë. Aktiviteti bazë i RZH Kontroll Teknik që në fillim ishte konfirmim i cilësisë së produkteve metalurgjike të çelikut.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj