Пребарувањето е оптимизирано за Скопје

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Битола
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Рушење и демолирање - услуги
 • Сечење - машини и опрема
 • Градежна механизација
Повеќе филтриПомалку филтри

Рушење и демолирање - услуги по градови

Битола Свети Николе Скопје

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Рушење и демолирање - услуги

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Работиме 6 дена во неделата

Темс инженеринг


 • Адреса: Димитар Влахов 31
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7907 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 17:00

Темс инженеринг е компанија која се занимава со рушење и демолирање на куќи, згради и слично.


Адитон


 • Адреса: Македонија 22
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7852 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00

Располагаме со најнова опрема од Bosch,Stihl и тоа 9 компресори за кршење, 2 машини за сечење и 2 машини за бушење.

Торна пробив


 • Адреса: Пушкинова 1-2/19
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7853 км

Викторија стар


 • Адреса: с.Кажани
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7893 км

Идеа Хаус


 • Адреса: Јанко Глигоров 2-а
 • Место: Свети Николе
 • Оддалеченст: ≈7894 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Идеа Хаус е специјализирано друштво за сервисни услуги, поправки на недостатоци и одржување на вашиот дом!

Дарко Велков, кој го следи пазарот на трудот на електронската страница „Вработување“ , за РСЕ предупреди дека во иднина ќе има сериозен недостиг на работници ...
сите 6 | | | веќе видена

Кому му одговара прашањето за името да биде параван за процесот на создавање на една нова Македонија, различна од сегашната, прашува академик Катица Ќулавкова. ...
сите 2 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи