Ruen -Inox-Avtomobile


  • Adresa: Teodosie Paunov 32 (29 Nëntori)
  • Vendi: Koçanë
  • Distanca: ≈7497 км

  • Faksi: 033/270504
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1422869202_89.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Руен
Новиот RUEN држи чекор со современите потреби на автомобилската индустрија. Новата организација на работа, подобрени перформанси и фокус на клиентите се само некои од новите линии на Ruen Inox Automobile.

Денес деловната област на Ruen Inox Automobile се состои од производство на делови за автомобили: спојки (спојка на спојката, диск и ослободување на лежишта), за патнички автомобили, камиони, автобуси и трактори.

Индустриските постројки на 'Руен Инокс' се наоѓаат во Кочани, среден град во Република Македонија, во близина на бугарската граница.

Ruen Inox Automobile има многу добра географска локација. Тоа е единствената компанија на Балканот која произведува вакви производи. Светски познатите автомобилски компании ја пренесуваат својата продукција на нови големи пазари, како што се Русија, Турција и Северна Африка, кои се отворени за нови предизвици. Ruen Inox Automobile лежи во срцето на оваа новопроизведена индустриска зона.

Оваа централна локација во Југоисточна Европа обезбедува брза испорака на камиони на сите поранешни југословенски републики, Грција, Бугарија, Романија, Турција и Западна Европа. Поморски транспорт своите производи на Блискиот Исток и Африка, компанијата го користи пристаништето Солун во Грција, 250 км од Кочани.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj