Rozen Center

Parking


  • Telefon 2: 070 348212
  • Faksi: 044 379182
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1563778730_76.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Претпријатие за култивирање на расад од рози и декорација со украсни дрва. Дизајнирање и изведба на градини и дворови.

Мисијата на Розен Центар е да ги испита, развие и открие решенијата за да ги направи различните фази на култивирање расади попрофитабилни, продуктивни и поефикасни, како и да помогнат во континуирано подобрување и пренесување на знаење на нашите вработени и на нашите клиенти. На овој начин растеме заедно.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj