Розафа


  • Адреса: Скупи 47
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7847 км
  • Локација: Злокуќани, до Канал 5

  • Факс: 02 3093228
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 17:00
    Саб од 09:00 до 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Кога Британецот Колин Ор (40) преку веб-страница за запознавање ја запозна Украинката Олга Марченко, тој помислил дека тоа е љубовта на неговиот живот. Тој ...
сите 3 | | | веќе видена

Фејсбук статус на Кристина Ампева од „Гласен Текстилец“ : Од март месец, (уствари 4 години наназад, но ајде за тоа другпат) збориме, пишуваме, молиме, немојте ...
сите 2 | | | веќе видена

Хуавеј, водечки глобален снабдувач на инфраструктура и паметни уреди за информатичко комуникациската технологија (ИКТ), е возбуден да го сподели фактот дека ...
сите 20 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи