Roskin


  • Adresa: Filip Vtori 47
  • Vendi: Shën Nikollë
  • Distanca: ≈7895 км


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1593071638_36.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Роскин
Челичната конструкција е метална конструкција, изработена од структурни челични компоненти, кои се поврзани едни со други, за да носат носивост и да обезбедат целосна цврстина. Структурниот челик е челичен градежен материјал што е фабрикуван со специфична форма и хемиски состав кој одговара на применливите спецификации на проектот.

Роскин е еден од врвните изведувачи на структурни челични конструкции на проекти ширум нашата држава. Роскин со своите челичните конструкции, секогаш се стреми да обезбеди вистинска вредност на нивните клиенти. Ние преземаме активна улога во индустријата, инвестирајќи во развој на долгорочни односи со клиентите, истовремено обезбедувајќи висок квалитет и навремена изведба на сите наши производи. Ова е основата на нашиот бизнис.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj