Roloplast

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: rr.32 nr.11, Ilinden
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7433 км

  • Telefon 2: 02 2522395
  • Faksi: 02 2581160
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/177bf8541a7a9cd4c3fa85c35a40fc8f.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Firma Roloplast me dy fabrikat e veta në Shkup dhe Negotinë dhe firma të përziera në Shqipëri dhe Bullgari prodhon sasi të mëdha të PVC granulave me cilësi të lartë për nevojat e prodhuesve të mirënjohur nga Maqedonia dhe jasht vendit.

Prodhon çfarëdo lloji të PVC profilave për roletna, panela, korrniza në modele të ndryshme dhe pjesë tjera shoqëruese për montimin e tyre.

Fillon me prodhimin e gypave për kanalizim sipas teknologjisë më moderne dhe gypa nga polipropileni për shtypje të larta për instalim të ujësjellësit dhe pneumatike.

Roloplast disponon me me dy sallone moderne të shitjes.

Implementohet sistem për cilësi për çertifikim sipas ISO 9001 dhe ISO 14000

Kapaciteti vjetorë :
- përpunim të PVC granulave gjysëm të fabrikuara nga 5000 tonë
- përpunim të paneleve nga 648000 m2
- përpunim të roletnave dhe veglat shoqëruese nga 144000 m2
- përpunim të korrnizave nga 864000 m
- përpunim të gypave për kanalizim nga 633t/vit.
- përpunim të gypave nga polipropileni nga 500 t/vit.

Me eksport të përgjithshëm prej 60%
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Under Window board

Retail Price - VAT Included:Ask for price

H-coupling

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Strip for glass 24mm

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Profile

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Profile for filling

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Profile T for door

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Wing profile door (external)

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Wing profile door (internal)

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Wing profile window


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj