Rolokraft

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Magjistralja e Adriatikut p.n. (Rruga e Kaçanikut)
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7849 км

  • Faksi: 02 3091595
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00Foto dhe video galeri

Rolokraft është kompani me një program prodhimi duke përdorur materiale ekologjike dhe 100% produkte të degradueshme ekologjike.

Gamë e gjerë e produkteve, të prodhuara sipas standardeve botërore, të përshtatura për nevojat e blerësve.

ROLOKRAFT shpk - Shkup është një kompani e themeluar në vitin 2008 për prodhimin e tubave prej letre nga materiale të ndryshme letre me përmasa dhe karakteristika sipas nevojave të blerësve.

Rolokraft siguron:

- Paketim
- Ambalazh për paketim
- Materiale për paketim
- Kuti për ushqim
- Kuti cilindrike për qëllime të ndryshme
- Tuba letre

Në tonë të prodhimit, materialet dhe teknologjia ofrojnë riciklimin 100% të produkteve tona.

Programi i prodhimit përfshin grupet e mëposhtme të produkteve 100% të degradueshme mjedisore: tubat e letrës, hilze dhe kuti të letrës dhe hilze të letrës.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj