Rojal Star Travel

Punojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Shën Kiril dhe Metodij 12/1 (M.H.Jasmin)
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7852 км

  • Telefon 2: 02 3239132
  • Faksi: 02 3239133
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00
    Sh nga 10:00 deri më 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1512129985_74.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Royal Star travel është turoperator i formuar nga Royal Star Group, që ofron të gjitha llojet cilësore të shërbimeve turistike: pushime, udhëtime eko dhe etno-kulturore nëpër Maqedoni dhe botë.
Royal Star Travel ju ofron rezervime hoteli, bileta avioni, transferim në aeroportet në Maqedoni dhe në rajon, dhënie me qira të makina dhe autobusëve, organizon konferenca, seminare, kongrese, simpoziume.

Stafi ynë ju ndihmon të planifikoni pushimet tuaja duke filluar nga një udhëtim në fundjavë në një shëtitje në botë.
Ju mirëpresim të vizitoni agjencinë tonë me lokacion në qendër të Shkupit.
më shumë

Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj