Ројал Стар Травел

Работиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Св.Кирил и Методиј 12/1 (М.Х.Јасмин)
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7852 км

  • Телефон 2: 02 3239132
  • Факс: 02 3239133
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00
    Саб од 10:00 до 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1512129985_74.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Royal Star Travel е туроператор формиран како дел од Royal Star Group кој ги нуди сите видови квалитетни туристички услуги: одмор, еко и етно-културни патувања низ Македонија и светот.

Royal Star Travel Ви нуди хотелски резервации, авио билети, трансфер до аеродромите во Македонија и регионот, изнајмува автомобили и автобуси, организира конференции, семинари, конгреси, симпозиуми..

Нашиот тим Ви помага да го испланирате Вашиот одмор почнувајќи од викенд-патување до обиколка на светот.
Ве очекуваме да ја посетите нашата агенција која е лоцирана во центарот на Скопје.
повеќе

Видете ги нашите производи на
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка



Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи